KANTARE DISTRIBUTORS AND STORES
 
 
 
 

SUOMI FINLAND

 
Tukku- ja vähittäismyynti
Liikanen Musical Instruments
Tulppatie 22
00880 Helsinki
tel: 09 7554642
email: keijo.liikanen@kolumbus.fi
www.liikanenguitars.com
 
Valtuutetut jälleenmyyjät:
 
HÄMEENLINNA:
TV-Sävel MusicShop
Saaristenkatu 6
13100 Hämeenlinna
tel: 03 6165 929
email: tvsavel@gmail.com
www.tevari.fi
 
JYVÄSKYLÄ:
Musikantti
Ahjokatu 8
40320 Jyväskylä
tel: 014 620120
email: musikantti@musikantti.fi
www.musikantti.fi

KOUVOLA:
Kouvolan Musiikki
Salpausselänkatu 31
45100 Kouvola
tel: 0500 818 523
email: kouvola@kouvolanmusiikki.fi

LAHTI:
Keskusmusiikki
Hämeenkatu 23
15110 Lahti
tel: 03 782 1700
email: info@keskusmusiikki.fi
www.keskusmusiikki.fi
 
PORI:
Pihlajamaan Musiikki
Yrjönkatu 20
28100 Pori
tel: +358 (0)44 700 5100
email: pori@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org


RAUMA:
Pihlajamaan Musiikki
Vanhakirkonkatu 29
26100 Rauma
tel: +358 (0)44 700 6100
email: rauma@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org

SAVONLINNA:
Savonlinnan Soitinkulma
Kirkkokatu 7
57100 Savonlinna
tel. 015 515 670
email: soitinkulma@soitinkulma.com
www.soitinkulma.com

TAMPERE:
Musiikkitoteemi
Guitar Shop ja verkkokauppa
Selininkatu 5 (avoinna sopimuksesta)
33240 Tampere
tel: 044 5633 949
email: info@musiikkitoteemi.fi
www.musiikkitoteemi.fi

TURKU:
Soitinasema
Puutarhakatu 14
20100 Turku
tel: 020 7660 800
email: myynti@soitinasema.fi
www.soitinasema.fi
 
VAASA:
Pihlajamaan Musiikki
Pitkäkatu  34
65100 Vaasa
tel: +358 (0)44 700 7100
email: vaasa@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org