KANTARE DISTRIBUTORS AND STORES
 


Tukku- ja vähittäismyynti
Liikanen Musical Instruments
Tulppatie 22
00880 Helsinki
tel: 09 7554642
email: keijo.liikanen@kolumbus.fi
www.liikanenguitars.com

 Valtuutetut jälleenmyyjät:
HÄMEENLINNA:
TV-Sävel MusicShop
Tiiriönsuontie 2
13130 Hämeenlinna
tel: 040 5262 496/Harri Salminen
040 0616 081/Pasi Mikkola
email: tvsavel@gmail.com
www.tevari.fi

JOENSUU:
Kimmon Soitin
Torikatu 21 c
80100 Joensuu
tel: 044 970 0991/Kimmo
0400 386 001/Konsta
email:
kimmonsoitin@gmail.com
www.kimmonsoitin.fi

JYVÄSKYLÄ:
Musikantti
Ahjokatu 8
40320 Jyväskylä
tel: 014 620120
email: musikantti@musikantti.fi
www.musikantti.fi
 

KAJAANI:
Musiikki Lukinmaa
Välikatu 15
87100 Kajaani
tel: 050 432 9301
email: info@musiikkilukinmaa.fi
www.musiikkilukinmaa.fi

KOUVOLA:
Kouvolan Musiikki
Salpausselänkatu 31
45100 Kouvola
tel: 0500 818 523
email: kouvola@kouvolanmusiikki.fi
www.kouvolanmusiikki.fi

LAHTI:
Keskusmusiikki
Hämeenkatu 23
15110 Lahti
tel: 03 782 1700
email: info@keskusmusiikki.fi
www.keskusmusiikki.fi

PORI:
Pihlajamaan Musiikki
Yrjönkatu 20
28100 Pori
tel: 044 700 5100
email: pori@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org

RAUMA:
Pihlajamaan Musiikki
Vanhakirkonkatu 29
26100 Rauma
tel: 044 700 6100
email: rauma@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org

 SAVONLINNA:
Savonlinnan Soitinkulma
Kirkkokatu 7
57100 Savonlinna
tel: 015 515 670
email: soitinkulma@soitinkulma.com
www.soitinkulma.com

TAMPERE:
Musiikkitoteemi
Guitar Shop ja verkkokauppa
Selininkatu 5 (avoinna sopimuksesta)
33240 Tampere
tel: 044 5633 949
email: info@musiikkitoteemi.fi
www.musiikkitoteemi.fi

TURKU:
Soitinasema
Puutarhakatu 14
20100 Turku
tel: 020 7660 800
email: myynti@soitinasema.fi
www.soitinasema.fi

VAASA:
Pihlajamaan Musiikki
Pitkäkatu  34
65100 Vaasa
tel: 044 700 7100
email: vaasa@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org

YLIVIESKA:
Musiikkitalo Ari Vähä
Kauppakatu 8
84100 Ylivieska
tel: 08 425420
email:
musiikkitalo.vaha@co.inet.fi
www.musiikkitaloarivaha.fi